Aktualności/Ciekawostki
Lodowiska
2016-12-08 21:05:13

Ruszyły darmowe lodowiska. Jak co roku możemy pojeździć na łyżwach w kilku miejscach Warszawy. Jak co roku najpopularniejszym lodowiskiem jest ślizgawka na terenie Starego Miasta. Z lodowiska korzystać można codziennie od godziny 10-tej do 21-szej. Lodowisko czynne będzie do końca lutego. Samo lodowisko ma piękną oprawę w postaci pięknych girland z lampek i choinki.

Drugie nie mniej znane lodowisko zlokalizowane jest w okolicy Pałacu Kultury. Lodowisko to liczy siedemset metrów kwadratowych powierzchni. Oprócz amatorów ślizgania zobaczyć tu będzie można zawodowców. Będą pokazy hokeja, curlingu, jak też łyżwiarstwa figurowego. Lodowisko czynne jest w od 10 do 21.

Następne lodowisko znajduje się na placu Europejskim, tuż obok charakterystycznego biurowca Warsaw Spire. Obiekt czynny jest w godzinach 15-22. Można tu wypożyczyć łyżwy jak też zjeść coś na ciepło, lub napić się grzanego wina. Na terenie Ursusa zlokalizowane są dwa lodowiska. Pierwsze znajduje się przy szkole podstawowej nr 14. Przy ul. Sosnkowskiego. Przy lodowisku znajdować się będzie wypożyczalnia łyżew. Drugie lodowisko znajduje się przy szkole podstawowej nr 11 przy ulicy Keniga 20. Lodowisko to czynne jest od 8 do 20. Jest tam również wypożyczalnia łyżew. Przed urzędem Dzielnicy Wola utworzone będzie kolejne stołeczne lodowisko. Będzie ono utworzone na parkingu przy alei Solidarności 90

Następne lodowisko znajdziemy w Wesołej przy Alei Armii Krajowej. Jest tam wypożyczalnia łyżew oraz bezpłatna szatnia. Lodowisko to działa nieco krócej niż inne a dokładniej rzecz biorąc od 16 do 21.